Outlaw 4x4 - Chevrolet Silverado 1500 Ute 6.2L V8 ZR2 Catback Exhaust System
| SUB CATEGORY | SILVERADO 1500 ZR2 |
| STYLE | CATBACK EXHAUST SYSTEM |
| MATERIAL | S/S GR409 |
| FINISH | BLACK HEAT RESISTANT PAINT |
| TUBE SIZE | SINGLE 3" IN DUAL 2.3/4" OUT |
| HAS FLEX | YES |
| HAS DUMP PIPE | NO |
| HAS HIGH FLOW CAT | NO |
| NOTE 1 | CHEVROLET SILVERADO ZR2 6.2L PETROL V8 |
| NOTE 2 | STANDARD DUMP BEHIND REAR BUMPER BAR |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Outlaw 4x4 - Chevrolet Silverado 1500 Ute 6.2L V8 ZR2 Catback Exhaust System
Outlaw 4x4 - Chevrolet Silverado 1500 Ute 6.2L V8 ZR2 Catback Exhaust System
| SUB CATEGORY | SILVERADO 1500 ZR2 |
| STYLE | CATBACK EXHAUST SYSTEM |
| MATERIAL | S/S GR409 |
| FINISH | BLACK HEAT RESISTANT PAINT |
| TUBE SIZE | SINGLE 3" IN DUAL 2.3/4" OUT |
| HAS FLEX | YES |
| HAS DUMP PIPE | NO |
| HAS HIGH FLOW CAT | NO |
| NOTE 1 | CHEVROLET SILVERADO ZR2 6.2L PETROL V8 |
| NOTE 2 | STANDARD DUMP BEHIND REAR BUMPER BAR |
Original: $760.05
-65%$760.05
$266.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SUB CATEGORY | SILVERADO 1500 ZR2 |
| STYLE | CATBACK EXHAUST SYSTEM |
| MATERIAL | S/S GR409 |
| FINISH | BLACK HEAT RESISTANT PAINT |
| TUBE SIZE | SINGLE 3" IN DUAL 2.3/4" OUT |
| HAS FLEX | YES |
| HAS DUMP PIPE | NO |
| HAS HIGH FLOW CAT | NO |
| NOTE 1 | CHEVROLET SILVERADO ZR2 6.2L PETROL V8 |
| NOTE 2 | STANDARD DUMP BEHIND REAR BUMPER BAR |




















