Jaylec - Square Red LED Rainlight 12 Volts Fia Approved 100mm X 92mm Rain Light
| Specifications | |
| Colour | Red |
| Type | LED |
| Shape | Square |
| Voltage | 12V |
| Beam Type | |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 100 |
| Height (mm) | 86 |
| Depth (mm) | 20 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Jaylec - Square Red LED Rainlight 12 Volts Fia Approved 100mm X 92mm Rain Light
Jaylec - Square Red LED Rainlight 12 Volts Fia Approved 100mm X 92mm Rain Light
| Specifications | |
| Colour | Red |
| Type | LED |
| Shape | Square |
| Voltage | 12V |
| Beam Type | |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 100 |
| Height (mm) | 86 |
| Depth (mm) | 20 |
Original: $52.05
-65%$52.05
$18.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specifications | |
| Colour | Red |
| Type | LED |
| Shape | Square |
| Voltage | 12V |
| Beam Type | |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 100 |
| Height (mm) | 86 |
| Depth (mm) | 20 |












