Jaylec - LED Supplementary Side Indic Marker Lamp 12/24 Volts
| Specifications | |
| Colour | Amber |
| Type | LED |
| Shape | Round |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 71 |
| Height (mm) | 71 |
| Depth (mm) | 20 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Jaylec - LED Supplementary Side Indic Marker Lamp 12/24 Volts
Jaylec - LED Supplementary Side Indic Marker Lamp 12/24 Volts
| Specifications | |
| Colour | Amber |
| Type | LED |
| Shape | Round |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 71 |
| Height (mm) | 71 |
| Depth (mm) | 20 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specifications | |
| Colour | Amber |
| Type | LED |
| Shape | Round |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 71 |
| Height (mm) | 71 |
| Depth (mm) | 20 |












