Jaylec - LED Side Marker Lamp Red 12/24 Volts 2.5 Metres Lead 74
| Specifications | |
| Colour | Red / Amber |
| Type | LED |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 74 |
| Height (mm) | 38 |
| Depth (mm) | 35 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Jaylec - LED Side Marker Lamp Red 12/24 Volts 2.5 Metres Lead 74
Jaylec - LED Side Marker Lamp Red 12/24 Volts 2.5 Metres Lead 74
| Specifications | |
| Colour | Red / Amber |
| Type | LED |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 74 |
| Height (mm) | 38 |
| Depth (mm) | 35 |
Original: $18.54
-65%$18.54
$6.49Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specifications | |
| Colour | Red / Amber |
| Type | LED |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 74 |
| Height (mm) | 38 |
| Depth (mm) | 35 |












