Jaylec - LED Mini Lightbar 12/24 Volts Permanent
| Specifications | |
| Type | LED |
| Pattern | Other |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| No. of LED | Other |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 248 |
| Height (mm) | 63 |
| Depth (mm) | 172 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Jaylec - LED Mini Lightbar 12/24 Volts Permanent
Jaylec - LED Mini Lightbar 12/24 Volts Permanent
| Specifications | |
| Type | LED |
| Pattern | Other |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| No. of LED | Other |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 248 |
| Height (mm) | 63 |
| Depth (mm) | 172 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specifications | |
| Type | LED |
| Pattern | Other |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| No. of LED | Other |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 248 |
| Height (mm) | 63 |
| Depth (mm) | 172 |












