Jaylec - LED Front End Outline Marker Lamp 12/24 Volts
| Specifications | |
| Colour | White |
| Type | LED |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 74 |
| Height (mm) | 38 |
| Depth (mm) | 35 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Jaylec - LED Front End Outline Marker Lamp 12/24 Volts
Jaylec - LED Front End Outline Marker Lamp 12/24 Volts
| Specifications | |
| Colour | White |
| Type | LED |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 74 |
| Height (mm) | 38 |
| Depth (mm) | 35 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Specifications | |
| Colour | White |
| Type | LED |
| Shape | Rectangular |
| Voltage | 12/24V |
| Mount | Surface |
| Width (mm) | 74 |
| Height (mm) | 38 |
| Depth (mm) | 35 |












