Hayman Reese - Towbar To Suit Renault LATITUDE Sedan 04/2011 On
| Product Type | Light Duty Towbars |
| Make | RENAULT |
| Model | Latitude |
| Series | Latitude |
| Variant | ALL |
| Body Type | 4D Sedan |
| Year | 04/2011 - |
| UoM | EA |
| Rating/Ball Weight | 1300/130 |
| Lug No. (included) | 7740 |
| Wiring part number | 1800mm |
| ECU (Not included) | 04826 |
| Load Rating | 1300 |
| Shipping Weight | 14.5 KG |
| Description | RENAULT LATITUDE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Hayman Reese - Towbar To Suit Renault LATITUDE Sedan 04/2011 On
Hayman Reese - Towbar To Suit Renault LATITUDE Sedan 04/2011 On
| Product Type | Light Duty Towbars |
| Make | RENAULT |
| Model | Latitude |
| Series | Latitude |
| Variant | ALL |
| Body Type | 4D Sedan |
| Year | 04/2011 - |
| UoM | EA |
| Rating/Ball Weight | 1300/130 |
| Lug No. (included) | 7740 |
| Wiring part number | 1800mm |
| ECU (Not included) | 04826 |
| Load Rating | 1300 |
| Shipping Weight | 14.5 KG |
| Description | RENAULT LATITUDE |
Original: $577.53
-65%$577.53
$202.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product Type | Light Duty Towbars |
| Make | RENAULT |
| Model | Latitude |
| Series | Latitude |
| Variant | ALL |
| Body Type | 4D Sedan |
| Year | 04/2011 - |
| UoM | EA |
| Rating/Ball Weight | 1300/130 |
| Lug No. (included) | 7740 |
| Wiring part number | 1800mm |
| ECU (Not included) | 04826 |
| Load Rating | 1300 |
| Shipping Weight | 14.5 KG |
| Description | RENAULT LATITUDE |












