Hayman Reese - Towbar To Suit Hyundai i45 Sedan 06/2010 On
| Product Type | Light Duty Towbars |
| Make | HYUNDAI |
| Model | i45 |
| Series | YF |
| Variant | ALL |
| Body Type | 4D Sedan |
| Year | 06/2010 - |
| UoM | EA |
| Rating/Ball Weight | 1200/120 |
| Lug No. (included) | 07630 |
| Exposed/Concealed | c |
| Wiring part number | 1200mm |
| ECU (Not included) | Not applicable |
| Load Rating | 1200 |
| Shipping Weight | 21 KG |
| Description | HYUNDAI I45 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Hayman Reese - Towbar To Suit Hyundai i45 Sedan 06/2010 On
Hayman Reese - Towbar To Suit Hyundai i45 Sedan 06/2010 On
| Product Type | Light Duty Towbars |
| Make | HYUNDAI |
| Model | i45 |
| Series | YF |
| Variant | ALL |
| Body Type | 4D Sedan |
| Year | 06/2010 - |
| UoM | EA |
| Rating/Ball Weight | 1200/120 |
| Lug No. (included) | 07630 |
| Exposed/Concealed | c |
| Wiring part number | 1200mm |
| ECU (Not included) | Not applicable |
| Load Rating | 1200 |
| Shipping Weight | 21 KG |
| Description | HYUNDAI I45 |
$122.53
Original: $350.08
-65%Hayman Reese - Towbar To Suit Hyundai i45 Sedan 06/2010 On—
$350.08
$122.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product Type | Light Duty Towbars |
| Make | HYUNDAI |
| Model | i45 |
| Series | YF |
| Variant | ALL |
| Body Type | 4D Sedan |
| Year | 06/2010 - |
| UoM | EA |
| Rating/Ball Weight | 1200/120 |
| Lug No. (included) | 07630 |
| Exposed/Concealed | c |
| Wiring part number | 1200mm |
| ECU (Not included) | Not applicable |
| Load Rating | 1200 |
| Shipping Weight | 21 KG |
| Description | HYUNDAI I45 |












